Dėshton koncerti i Ermal Fejzullahut nė Durrės

Shko poshtė

Super Dėshton koncerti i Ermal Fejzullahut nė Durrės

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 12:33 pmMendohej se do tė ishte njė koncert i suksesshėm, ku do tė mblidheshin pothuajse 1000 vetė sa ėshtė edhe kapaciteti i diskotekės ku do tė kėndonte. Por, koncerti i Ermal Fejzullahut, nė njė diskotekė verore pranė plazhit tė Durrėsit, rezultoi njė katastrofė e vėrtetė.

Publiku zor se pėrbėhej nga 100 vetė, tė cilėt edhe ata u larguan njė e nga njė, duke lėnė vetėm njė grusht fansash besnikė tė djalit tė kėngėtarit tė madh Sabri Fejzullahu. Megjithatė, Ermali nuk u largua pa pėrmbushur detyrimin e tij ndaj fansave dhe menaxherėve tė diskotekės dhe i kėndoi tė gjitha kėngėt qė pėrbėjnė zakonisht njė koncert tė kėtij lloji.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi