Qeni q fluturon

Shko posht

Super Qeni q fluturon

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 3:53 pm- Emri i qenit n foto sht Blitzen. Qeni katrvjear ka aftsin pr t fluturuar, duke krcyer n uj dhe nga uji.

Pronarja Stacy Clark (44), e cila jeton n Marykirk, thot se Blitzen mund t hidhet deri n 180 cm, q sht m shum se rekordi botror i vendosur m 2006 (176 cm).

Pronarja e qenit dhe fmijt e saj u entuziazmuan kur Blitzen edhe zyrtarisht theu rekordin botror n krcim.

Fotot fantastike q i ka publikuar Daily Mail jan br n Loch Morlich n Cairngorms, ku po pushon familja e Stacyt.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi