Meshkujt harxhojn nj vit nga jeta duke pritur femrat

Shko posht

Super Meshkujt harxhojn nj vit nga jeta duke pritur femrat

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 4:04 pm
Sipas nj studimi britanik meshkujt harxhojn rreth nj vit nga jeta e tyre duke pritur femrat t bhen gati. T gjith e din se femrave u duhet njfar kohe pr tu br gati, por sipas studimit kjo pritje u kushton meshkujve nj vit nga jeta e tyre. Fillimisht ata duhet t presin maman, pastaj t dashurn, dhe kur t martohen gruan.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi