Lady Gaga do tė nisė karrierėn nė film?

Shko poshtė

Super Lady Gaga do tė nisė karrierėn nė film?

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 29, 2011 8:49 am
- Lady Gaga po planifikon tė nisė karrierėn nė film, transmetojnė mediet amerikane. Kėngėtarja ekscentrike kishte deklaruar mė parė se adhuron filmin dhe do tė dėshironte tė provojė aktrimin, dhe duket se kjo do tė jetė shumė afėrt pas pėrfundimit tė turneut tė saj botėror.

“Ajo adhuron filmin dhe mendon se ky ėshtė hapi i ardhshėm qė duhet ta bėjė. Asaj i janė ofruar skenarė tė ndryshėm, dhe ajo do tė lusė nėnėn qė t’i ndihmojė nė zgjedhjen e njėrit. Ėshtė e rėndėsishme qė filmi i saj tė jetė kualitativ, pasi qė do t’i pėrcaktojė rrugėn pėr tė ardhmen. Pasi qė tė kryejė punėn rreth albumit qė planifikon ta publikojė pas Krishtlindjeve, do t’i pėrkushtohet vetėm filmit”, ka thėnė njė burim i afėrt me tė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi