Inva pas Kroacisė, nė njė dasmė tiranase

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Inva pas Kroacisė, nė njė dasmė tiranase

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 29, 2011 8:50 amInva Mula gjithnjė me njė axhendė tė ngjeshur nė punėn e saj, por qė nuk lė pas as angazhimet e saj familjare.
Ajo ėshtė shfaqur nė Dubrovnik, ku po zhvillohen lojėrat verore tė kėtij viti dhe mediat vendase kanė folur pėr praninė e saj nė kėto lojėra, duke i pėrmendur edhe faktin se ajo ka kėnduar me njė zė hyjnor nė filmin “Elementi i pestė” tė Bessonit, ku ajo kėndon Divin.
Ndėrsa, ėshtė paraqitur nė lojėrat verore, ajo nuk ka harruar mikun e saj tė vjetėr maestron Ivan Repushiē, me tė cilin ka dhėnė disa koncerte kėto vitet e fundit nė Kroaci e kryesisht kanė bashkėpunuar nė aktivitetin “Vera e Dubrovnikut”.
Periudhėn post angazhime ajo e ka shfrytėzuar edhe pėr tė pushuar nė jahtin e tė bashkėshortit tė saj. Po diva shqiptare nuk ka harruar dhe angazhimet e saj familjare. Sė bashku me prindėrit Inva Mula ishte nė njė dasmė shqiptare, e pikėrisht nė njė dasmė tiranase kėtė tė diel.
Por, nė tė gjitha kėto shfaqje tė saj, Inva ka qenė e shoqėruar me bashkėshortin e saj, Hetem Ramadanin. Historia e tyre u bė e njohur qė nė 2009-tė, kur ende ishte nė kėmbė martesa me kėngėtarin Pirro Ēako. Por mė pas, filluan procedurat e ndarjes dhe Inva Mula ėshtė zyrtarisht bashkėshortja e biznesmenit kosovar, Hetem Ramadani.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi