Tuna: M plqen shum vetja kur jam e dehur

Shko posht

Super Tuna: M plqen shum vetja kur jam e dehur

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 29, 2011 8:52 amAltuna Sejdiu Tuna, ka qen n qendr t vmendjes s shtypit roz kto koh.
Ndrkoh, nj nga statuset e saj m t fundit, i shoqruar edhe me nj foto, sht ky koment: Kur jam e dehur, jam shum e bukur dhe m plqen shum buzqeshja ime, edhe pse ndonjher dukem si e vonuar mendrisht!
Njerz, qeshni m shum!, ka thn ajo, ndrsa n foton bashkngjitur shfaqej n nj club, me nj got me pije alkoolike n dor.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Tuna: M plqen shum vetja kur jam e dehur

Mesazh nga GentleMan prej Fri Jul 29, 2011 10:39 am

e lopa kosit.. nuk tpaska ra neper dasma ty mu ba dras :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi