Ku shėndoshen mė sė shumti turistėt?

Shko poshtė

Super Ku shėndoshen mė sė shumti turistėt?

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 29, 2011 8:53 amA nuk dėshironi tė shėndosheni nė pushime? Atėherė kurrsesi mos udhėtoni nė SHBA, pasi ata qė shkojnė pėr pushime atje shtojnė gati katėr kilogramė pėr dy javė, ka zbuluar studimi mė i fundit.

Nė hartėn turistike tė vendeve nė tė cilat turistėt shėndoshen mė sė shumti, SHBA-ja mban bindshėm vendin e parė. Nė vendin e dytė janė Karaibet, ndėrsa pasojnė Franca nė vendin e tretė, dhe Italia nė tė katėrtin. Greqia ka marrė vendin e pestė, transmetojnė agjencitė.

Nė studimin e fundit britanik, nė tė cilin kanė marrė pjesė 2 mijė persona, zbulohet se SHBA-ja ėshtė fatale, pasi restorantet e atjeshme ofrojnė porcione tė mėdha dhe ushqimet janė kudo tė pranishme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi