Vesa del haptas me t dashurin

Shko posht

Super Vesa del haptas me t dashurin

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 29, 2011 3:00 pmVesa Luma m n fund ka dal n publik me t dashurin e saj, me t cilin sht duke kaluar koh t bollshme s bashku.
Djaloshi fatlum sht Kreshnik Zalli, i cili jeton n SHBA, por q s fundi sht kthyer n Kosov pr pushime dhe pr t par t dashurn e tij.

Derisa Vesa mbrmjeve sht duke zhvilluar koncerte t vazhdueshme si n bregdetin shqiptar dhe at t Malit t Zi, gjat dits ajo knaqet n shoqrin e t dashurit.

Vesa sht n momentet e veta m t mira, pasi i dashuri i sht kthyer nga Amerika. Jan bashk pothuajse n do koncert q sht duke mbajtur Vesa. Duken ift i lumtur dhe lidhja e tyre po shkon pr mrekulli, ka treguar nj shoqe e kngtares, prcjell gazeta Standard.

Vesa Luma sht e lidhur me Kreshnik Zallin prej m shum se dy vitesh dhe pavarsisht se kan jetuar larg njri-tjetrit lidhja e tyre duket se ka mbetur e fort.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi