50 Cent: Pasuria m jep liri

Shko posht

Super 50 Cent: Pasuria m jep liri

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 29, 2011 3:01 pm50 Cent ka zbuluar se ajo q ai vlerson m shum rreth fams dhe suksesit sht se parat t cilat i ka fituar, i japin atij liri m t madhe veprimi.
Reperi i hitit In Da Club, ka krijuar nj pasuri t madhe fal suksesit t albumeve t tij dhe karriers s tij filmike, dhe thot se gjja m e mir pr t qen i pasur sht se kjo t jep liri.

E shoh paran si nj lehtsues. Nse kompanit e fluturimit nuk kan aeroplan pr atje ku ti dshiron t shkosh, aeroplani jot privat mundet. Nse nj studio nuk sht e interesuar pr nj projekt dhe un mendoj se ai sht projekti i duhur pr momentin, mund ta bj at. Mendoj se pr disa njerz mund t dukem si dika i pakapshm, por ata thjesht nuk jan t njjtn faqe si un, ka thn reperi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi