Albėria i reklamon me krenari bijat e saj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Albėria i reklamon me krenari bijat e saj

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 29, 2011 3:07 pmKėngėtarja Albėrie Hadėrgjonaj krenohet me dy vajzat e saj.
Siē e shihni edhe nė kėto foto, ajo sė bashku me Agnesėn dhe Angjelinėn tregon se ėshtė e lumtur, megjithėse kohė mė parė ajo kishte thėnė se nuk do tė donte qė vajzat e saj ta kishin fatin e saj qė tė martohen tė reja, edhe pse nė foto nuk dallohet shumė se kush ėshtė nėna dhe kush tė bijat.
Mėsojmė gjithashtu se kėtė verė Albėria po mirėpritet shumė mirė nė Durrės, ku ajo kėndon dhe ku ka shumė pushues. M. GJ.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi