Pandigital prezanton lexuesin elektronik SuperNova

Shko posht

Super Pandigital prezanton lexuesin elektronik SuperNova

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jul 29, 2011 6:17 pm


Pandigital ka prezantuar lexuesin elektronik SuperNova, nj pajisje q kryen edhe rolin e librit elektronik por edhe t tabletit.
Bhet fjal pr nj model me ekran 8.5-inch me prekje me rezolucion 600 x 800, sistem operimi Google Androi 2.3 Gingerbread, procesor ARM Cortex-A8, memorje e integruar 4 GB, kamera n pjesn e pasme t tabletit 3 megapiksel dhe nj n pjesn e pasme t tij 0.3 megapiksel.

Bateria e ktij tableti SuperNova mban deri n 12 or pun. Ende nuk ka asnj informacion lidhur me mimin e ktij Androidi.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi