Pėrmes Facebook-ut, 180 mijė vetė ftohen nė ditėlindje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Pėrmes Facebook-ut, 180 mijė vetė ftohen nė ditėlindje

Mesazh nga Daffina prej Sat Jul 30, 2011 9:38 am

Jess (15) nga Chatswood nė Australi dėshiroi tė bėjė njė party tė vogėl pėr ditėlindjen e saj. Megjithatė, kur vendosi ftesėn nė Facebook, ardhjen e konfirmuan madje 180 mijė persona.
Nė fakt, Jess dėshiroi tė ftojė shokėt e shoqet nga klasa, por nė ftesa nė Facebook kishte shkruar se mund tė sillnin edhe miqtė e tyre, pasi nuk ka kohė qė tė gjithėve t’u dėrgojė ftesa. Nė fund, miqtė ftuan miqtė e ata miqtė e tjerė, duke u mbledhur njė numėr i madh. Pėr vetėm 24 orė, 20 mijė njerėz konfirmuan ardhjen e tyre nė ditėlindje, transmetojnė agjencitė.
Nė gjithė rastin u pėrfshi policia, e cila paralajmėroi se e gjithė kjo mund tė kthehet nė njė situatė tė rrezikshme, edhe pse adoleshentja anuloi partyn.


_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi