Prezantohet tableti super i holl EKing T9

Shko posht

Super Prezantohet tableti super i holl EKing T9

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jul 30, 2011 6:40 pm


Kompania Shenzen ka prezantuar tabletin m t holl t prodhura ndonjher, modelin EKing T9.
Ky tablet ka nj sistem operimi opsional mes Windows 7, Windows 8, Google Android, Meege dhe Ubuntu, ekran 9.7-inch me prekje, procesor 1.5 GHz Intel Z670, 2GB/RAM, dy kamera t integruara, WiFi, Bluetooth e porta pr USB e HDMI.

Ky model EKing T9 pritet t dal n treg nga mesi i muajit Gusht, koh kur do t msohet edhe mimi i tij.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi