Eliza Dushku, s shpejti n Kosov

Shko posht

Super Eliza Dushku, s shpejti n Kosov

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 31, 2011 7:23 am- Eliza Dushku, aktorja me fam botrore sa vjen e lidhet m shum me shqiptart. Pas nj debati q u prfol n media me Bleona Qerretin, kush sht m shqiptare, aktorja ka paralajmruar nj vizit edhe n Kosov. N profilin e saj n Twitter ajo ka shkruar se shum shpejt do ta vizitoj Kosovn, pasi ishte pyetur nga nj fans se a e ka ndrmend ta bj nj gj t till.

Shum shpejt, mendoj. Shum..., ka shkruar Eliza Dushku. Ajo m hert ka qndruar n Kosov dhe mban tatu shqiponjn, ndrsa edhe n filmat e saj prdor ndonj veshje me simbole shqiptare, shkruan indeksonline.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi