Ledina elo me djalin pr pushime n jug

Shko posht

Super Ledina elo me djalin pr pushime n jug

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 31, 2011 7:25 am


- Prve epiteteve q e kan shoqruar gjat gjith karriers s saj si nj kngtare shum e mir dhe e suksesshme, Ledina elo mund t konsiderohet mjaft mir s fundmi edhe nj nn e prkushtuar. Vmendje maksimale pr fmijn, beben e saj t par, dhe pushime t kndshme e t pa prjetuara m par n bregdetin shqiptar. Bluetooth botoi sot fotot interesante t kngtares Ledina elo, me djalin e saj Erlisin. Kngtarja ka zgjedhur pjesn jugore t atdheut dhe vijn bregdetare aq t favorshme, si vendin ideal pr t zhvilluar pushimet e para pran detit me fmijn e saj, nj foshnje q ka ardhur n jet vetm pak muaj m hert.

Ledina i dha fund beqaris n moshn 30-vjeare, ndrsa ka lidhur kuror me Naim Kabashin n vitin 2009. Kngtarja sht martuar zyrtarisht n Gjermani, ndrsa festn e ka realizuar n kshtjelln e njohur Kalbcha, mes miqve dhe familjarve t saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi