Soni Malaj pret vajz

Shko posht

Super Soni Malaj pret vajz

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 31, 2011 7:26 am- Soni Malaj pret vajz. sht ky lajmi i fundit q na vjen nga Spanja, atje ku dhe banon prej nj viti kngtarja shum e suksesshme shqiptare, Soni Malaj. Ndonse ekoja ka qen e parakohshme mjekt jan t sigurt q gjinia e fmijs s par t Sonit sht vajz, raporton Bluetooth. Pas martess pa shum buj me balerinin italian, Mirko, kngtarja na befasoi t gjithve me lajmin pr shtatznin e saj. Soni sht zyrtarisht bashkshortja e Mirkos, si n dokumentacionin shqiptar ashtu edhe n at spanjoll, ndrkoh q ceremonin martesore e kan ln pr nj koh t dyt. ifti mezi po e pret ardhjen n jet t ksaj fmije. Soni gjat gjith ksaj kohe ka qen nn vzhgimin e mjekve, ndrkoh q Mirko sht kujdesur pr mbarvajtjen e biznesit t tyre. Aktualisht ifti ndodhet n Sardenja ku po shijojn pushimet e tyre. Knga e re erdhi pikrisht ather kur askush se priste... Nn lkurn tnde, sht singlli i ri i kngtares s njohur q ka ardhur kt her mjaft mir nn nj klip t punuar E.S.P., studio e Erjon Zaloshnjs. Duke qen se kjo kng sht br hit n radio, kngtarja ka vendosur q singlli i dyt i albumit Unik, i publikuar n klip t ishte pikrisht ky. Knga sht realizuar nga kompozitori, Flori Mumajesi, me tekst t Zhakut.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi