Stilistja shqiptare qė po ēmend botėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Stilistja shqiptare qė po ēmend botėn

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 31, 2011 7:28 am

Gardėroba e saj kushton mijėra dollarė, blogu i saj ‘fashion’ ėshtė i klikuar nga mijėra fansa nė ditė, reputacioni i saj prej ‘fashioniste’ ėshtė mė i madh jashtė kufijve tė Shqipėrisė sesa brenda saj. Quhet Aureta Thomollari dhe aktualisht ėshtė njė ndėr ikonat e modės shqiptare qė po ēmend botėn. Sė fundmi, gardėroba e saj ka tėrhequr vėmendjen edhe tė disa revistave tė huaja tė modės, si “Elle”, botimi indian, dhe disa revista tė tjera mode nė Belgjikė dhe Holandė. Fotot e saj tė mėposhtme i pėrkasin njė artikulli mbi stilin dhe veshjet e saj, i cili ėshtė botuar nė botimin indian tė revistės sė modės “Elle”, shkruan Bluetooth.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi