Selena nuk do t martohet me Bieber

Shko posht

Super Selena nuk do t martohet me Bieber

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 31, 2011 7:30 amSelena Gomez ka thn se ajo nuk e ka n plan q t martohet me t dashurin e saj, Justin Bieber, pr shkak se ajo sht shum e re.
Kngtarja dhe aktorja 19 vjeare kmbngul se lidhja e saj me 17 vjearin sht e mir, por ajo nuk e ka n plan t martohet me t pr shkak se ndjen se sht e re.

E pyetur nse do t dshironte t martohej me Bieber, ajo tha: Jo, un jam vetm 19 vjeare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi