Rowland u prlot nga Beyonce

Shko posht

Super Rowland u prlot nga Beyonce

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 31, 2011 7:30 amKngtarja Kelly Rowland u prlot gjat nj emisioni t premtn kur i sht shfaqur nj videomesazh nga mikesha e saj m e mir, Beyonce.
Rowland ishte duke e promovuar albumin m t ri Here I Am dhe papritmas nikoqiri Billy Bush n Access Hollywood ia shkaktoi nj befasi.

sht aq e mrekllueshme. Un i dua motrat shum, theksoi Rowland pas videomesazhit emocionues.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi