Rrzohet Adrianne Curry

Shko posht

Super Rrzohet Adrianne Curry

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 31, 2011 7:32 amModelja dhe shovvgirl e televizionit tv amerikan Adrianne Curry, sht rrzuar n tapetin e kuq t PlayBoy.
Ajo ra prtok kur ka qen duke marr pjes n nj party t Playboy Tv n Los Angeles.
Besohet se ajo nuk ka par mir dhe sht penguar. Pr kt, pr t pasur nj shikueshmri m t mir, thuhet se kishte vn edhe syze por q nuk kan dhn efekt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi