Beyonce pushon nga nj vit

Shko posht

Super Beyonce pushon nga nj vit

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 01, 2011 12:39 pmBeyonce praktikon q t pushoj nga nj vit nga karriera e saj muzikore pr shkak se friksohet nga t brit e mendur.
Kngtarja e cila sht e martuar me reperin Jay-Z, vazhdimisht mendon pr veten dhe pr kt arsye pas lansimit t shum kngve, ajo tenton t pushoj.

Un kam pasur rastin pr t qen n sken me vet Jay-Z dhe un gjithmon kam qen pran tij. Zakonisht, nna kujdesej pr mua dhe m thoshte q t mbaj n form veten. Tani ndjek kshillat e saj dhe pushoj nga nj vit, theksoi Beyonce.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi