Rihanna dhe Madonna n duo ?!

Shko posht

Super Rihanna dhe Madonna n duo ?!

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 01, 2011 12:43 pm
Kur dy artiste t mdha bashkohen, kjo ngjall emocion... Kshtu kur u dgjua pr nj bashkpunim t mundshm ndrmjet dy yjeve m t mdha aktualisht n skenn e muziks, Rihannas, dhe mbretresh s popit, Madonna , erdhi edhe rrmbimi i fansave!

Sipas lajmeve m t reja, dy artistet amerikane jan n negocim e sipr pr regjistrimin e nj pjese shum sekrete e cila po ashtu do t bj bum.

Sipas disa dshmitarve, Riri kishte befasuar kur m 27 korrik doli nga studioja ku gjendej edhe Madonna! Asnjra nga to nuk foli, por zrat pr dalje t tyre n duet nuk u prgnjeshtruan dot.

Nse ky projekt realizohet, bomba n skenn muzikore nuk ka si t mos shprthej!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi