Rozana vjen me Kiss Me Rozy (Video)

Shko posht

Super Rozana vjen me Kiss Me Rozy (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 01, 2011 12:44 pmKngtarja shum seksi nga Shqipria, Rozana Radi ka ardhur me nj projekt t ri. Knga e re e saj titullohet Kiss Me Rozy, dhe kjo kng vjen me nj video-spot shum veror.

Pr realizimin e ktij video-spoti u prkujdes kompania AlexandeR.

Si shkruan indeksonline, n kt video ka disa skena mjaft seksi dhe Rozana Radi shfaqet provokative n disa raste.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi