Kaltrina kthen tė fejuarin nė Kosovė

Shko poshtė

Super Kaltrina kthen tė fejuarin nė Kosovė

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 01, 2011 12:46 pm
Pjesa dėrrmuese e vajzave e dėshirojnė jetėn nė Perėndim, mirėpo kjo nuk po ndodh pėr kėngėtaren tonė, Kaltrina Selimi, e cila ka vendosur qė tė fejuarin e saj, Dritonin, ta kthejė nga Londra pėr tė jetuar nė Kosovė. Kėtė kėrkesė ajo tė fejuarit tė saj ia ka bėrė para disa ditėsh, kurse Dritoni i ėshtė pėrgjigjur pozitivisht.

“Ndihem shumė e lumtur qė Dritoni ka pranuar ta lėrė Londrėn pėr tė jetuar kėtu nė Kosovė, bashkė me mua. Normalisht se fillimi i jetės sė tij kėtu do tė jetė paksa i vėshtirė pėr faktin se tashmė ėshtė mėsuar me jetėn nė Londėr. Mirėpo, njė plus i madh pėr ambientimin e tij kėtu janė edhe prindėrit e tij, tė cilėt jetojnė nė Kosovė. Kjo mė bėn tė ndihem edhe mė mirė, sepse nuk do tė mėrzitet pėr njerėzit mė tė dashur tė tij”, ka thėnė ajo pėr “Zėrin”.

Kaltrina tani pėr tani ende nuk ka marrė ndonjė vendim pėr martesė gjatė kėtij viti, duke pohuar se ēdo gjė do tė rrjedhė me kohė dhe me plan.

“Sa i pėrket martesės ende nuk kemi vendosur asgjė me Dritonin. Kur tė vijė kėtu do tė shohim, por asgjė konkrete nuk ka nė kėtė aspekt”, shtoi ajo. Sukseset nė kėngė Kaltrinės po i rriten dita ditės. Videoklipi “Hot”, i publikuar para pak ditėsh, asaj i ka sjellė shumė fat.

“Sapo kam lansuar kėngėn time “Hot” bashkė me klip dhe po pėlqehet mjaft nė publik. Jam shumė e kėnaqur qė bashkėpunova me Don Arbas dhe Bekėn, i cili ma bėri tekstin e kėngės”, shtoi Kaltrina, e cila ėshtė nė pėrgatitje edhe tė disa projekteve tė reja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi