Meshkujt modernė kanė shumė vetėbesim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Meshkujt modernė kanė shumė vetėbesim

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 01, 2011 3:03 pmNjė studim nė tė cilin janė pėrfshirė 70.000 meshkuj, ėshtė treguar se sa janė meshkujt modernė tė kėnaqur me jetėn seksuale, sa janė tė prirė ndaj tradhtisė, ēfarė i tėrheq te femrat, nėse besojnė nė romancė dhe pėr shumė gjėra tė tjera...
Por, njė nga ēėshtjet interesante ka pasur tė bėjė me madhėsinė e organit mashkullor dhe ndjenjat e meshkujve nė lidhje me kėtė.

Sipas tė dhėnave tė studimit, ėshtė treguar se meshkujt modernė kanė shumė vetėbesim, prandaj mbi 50 pėr qind e tyre janė tė kėnaqur me madhėsinė e penisit tė tyre.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi