Gjarpri tmerron familjen n xhamin e makins n lvizje (Video)

Shko posht

Super Gjarpri tmerron familjen n xhamin e makins n lvizje (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Aug 02, 2011 10:14 am


Nj gjarpr ka tmerruar nj familje amerikane pasi u paraqit n xhamin e prparm t makins, derisa ata po voziteshin npr autostrad.
Rachel dhe Tony Fisher po udhtonin me djalin e tyre t vogl, i cili ishte i ulur prapa kur papritmas u paraqit nj gjarpr n xhamin e prparm t makins. Qifti i tmerruar vazhdoi t ngiste makinn, derisa zvarraniku prpiqej t ngjitej mbi xham e m pas lvizi majtas duke rn nga makina pasi iu afrua pasqyrs s makins, shkruan gazeta britanike Telegraph.

Familja beson se gjarpri ka qen duke pushuar n motorin e makins para se makina t vihej n lvizje dhe se zhurma dhe nxehtsia kan filluar ta shqetsojn at. Videoja n YouTube sht klikuar m shum se 150.000 her q prej se sht postuar javn e kaluar.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi