Shota Baraliu i pėrshtatet Kastros

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shota Baraliu i pėrshtatet Kastros

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 02, 2011 10:23 amKastro Zizo, i cili sė fundmi ka realizuar kėngėn e tij “Liar” me kėngėtaren kosovare Shota Baraliu, gjatė njė interviste pėr mediat shqiptare ka thėnė se Shota i ėshtė pėrshtatur shumė kėngės dhe idesė qė ai kishte pėr realizimin e kėsaj kėnge.
“Unė dhe Shota jemi miq tė vjetėr dhe pas shumė kohėsh vendosėm qė tė bėnim kėtė material muzikor bashkė. Unė duke e punuar nė studio mendova menjėherė Shotėn pėr kėtė bashkėpunim pėr llojin e karakterit e tė zėrit qė ka dhe qė do i pėrshtatej mjaft mirė idesė sime. Dhe ashtu doli, Shota iu pėrshtat mjaft mirė idesė sime dhe kėnga u realizua menjėherė”, ka thėnė Kastro.

Kėngėtari nga Shqipėria sė fundi ka filluar njė lidhje dashurie me njė vajzė tiranase dhe ka thėnė se ėshtė duke e shijuar lidhjen me plot pasion, epsh e surrealizėm.

“Deri tani mund tė them qė ėshtė njė vajzė, mė e bukura nė Tiranė. Lidhja ime me tė vazhdon plot pasion, epsh e surrealizėm. Jemi tė dy tipa qė nuk jemi stabėl, nė kuptimin qė mėrzitemi shpejt nga njė situatė dhe menjėherė krijojmė njė tjetėr”, ka shtuar Zizo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi