Bamirėsit Shakira dhe Pique

Shko poshtė

Super Bamirėsit Shakira dhe Pique

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 02, 2011 10:30 am
Shakira dhe Gerard Pique nė aktivitete bamirėsie. Gjatė qėndrimit tė SHBA, kanė arritur njė marrėveshje Fondacioni bamirės Fundación Pies Descalzos, i kėngėtares dhe Fondacioni i FC Barcelona, qė pėrfshin ndihmėn nė ndėrtimin e infrastrukturės sportive nė qytetin kolumbian, Cartagena si dhe Miami.

"Futbolli ėshtė jeta e tė rinjve" ka thėnė Shakira. Nė kėtė ngjarje kanė marrė pjesė edhe bashkėlojtarėt e Piques, Puyol dhe Busquets. Shkira njihet pėr aktivitetet e saj bamirėse. Nė shkurt ajo u nderuar nga Harvard University me njė cmim pėr fushatėn e bamirėsisė nėpėr botė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi