Angela Martini puthet n buz me miliarderin Donald Trump

Shko posht

Super Angela Martini puthet n buz me miliarderin Donald Trump

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 02, 2011 10:38 am
Bukuroshja shqiptare Angela Martini bhet shkak pr nj tjetr ngjarje e cila ka trhequr vmendjen e mediave roz.

Vajza seksi nga Shqipria, sht puthur si duket n buz me miliarderin amerikan Donald Trump i njohur ndrkombtarisht pr dashurin e tij ndaj artit, spektaklit dhe televizionit, raporton LajmiFundit.

Pas shfaqjes pa t brendshme n nj aktivitet arti n Itali, kjo mund t konsiderohet shfaqja tjetr e bujshme e Angela Martinit.

Puthja e Angela Martinit me Donald Trump ka ndodhur n Nju Jork n nj pritje q ky i fundit ka organizuar pr vajzat pjesmarrse n Miss Universe.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi