Mihrija do t kndoj n Antalia

Shko posht

Super Mihrija do t kndoj n Antalia

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 03, 2011 10:42 amMihrije Braha s shpejti do t merr rrug pr n Antalia s bashku mu burrin e saj Naim Abazin, por jo (vetm) pr pushime.
Kngtarja do t kndoj n nj kompleks turistik me pushues t huaj dhe shqiptar, t cilt do t dgjojn muzikn e iftit.

Gjat nj prononcimi pr Kosova Sot, Mihrija ka thn se me kt rast ata do t synojn ta promovojn edhe muzikn e bukur shqiptare para publikut t huaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi