Blero e Dafina, nga miq shndrrohen n armiq

Shko posht

Super Blero e Dafina, nga miq shndrrohen n armiq

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 03, 2011 10:50 am
Blero dhe Duffy miq? Kjo mund t ket ndodhur koh e koh m par. Msohet se Blero dhe Duffy nuk flasin m prej kohsh, madje i shmangen njri-tjetrit sikur t kishin ndonj smundje ngjitse. Vese sht pr tu admiruar heshtja e tyre mediatike. Asnjri prej t dyve nuk flasin keq pr njri-tjetrin n media, por e bjn kt gj mes miqve t ngusht. Kjo ftohje mes dy artistve erdhi n nj koh kur fama e Duffyt po rritej. Por, si dihet nga t gjith, Blero ka qen artisti i par i cili e bri t njohur kngtaren. Duffy pati nj rol fare t vogl n hitin e Bleros living la vida loca. Mirpo suksesi i madh q pati knga bri q t njiheshin edhe vlerat e nj kngtareje si Duffy, e cila deri n at koh ishte fare e panjohur. Kjo duket se sht edhe arsyeja e nj hatrmbetje nga ana e Bleros, e cila u thellua edhe m tej nga reagimet indiferente t kngtares. Sot, dy ish-miqt sillen si t ishin dy t panjohur me njri-tjetrin, transmeton BW.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi