Bleona uron Kosovėn me rastin e Ramazanit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Bleona uron Kosovėn me rastin e Ramazanit

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 03, 2011 10:52 amKėngėtarja shqiptare, qė kohėve tė fundit ėshtė shpėrngulur nė SHBA pėr tė jetuar dhe zhvilluar karrierėn e saj si kėngėtare, dhe qė nėpėr medie ėshtė pėrmendur sė fundi aq shumė pėr shkak tė njė, siē e ka thėnė vetė ajo, keqkuptimi nga publiku, e ka uruar popullin e Kosovės me rastin e muajit tė shenjtė tė Ramazanit.

Nė faqen e saj nė Twitter, ajo ka shkruar: “Oj Kosovė, urime muaji i bekuar i Ramazanit. Ju dua shumė tė gjithėve”.

Bleona ditė mė parė i dha njė intervistė ekskluzive gazetės “Zėri”, pėrmes sė cilės gjeti mėnyrėn pėr tu sqaruar rreth njė paraqitjeje tė sajėn nė njė televizion amerikan, ku ajo refuzoi tė fliste shqip, edhe pse vetė gazetari i kėrkoi asaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi