Lady Gaga "humb" prsri minifundin

Shko posht

Super Lady Gaga "humb" prsri minifundin

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 03, 2011 12:04 pm

Lady Gaga kurr nuk ka qen e turpshme kur vjen puna pr t ecur npr rrug m shum e zhveshur se sa e veshur.
Mbrmjen e djeshme, kngtarja u shfaq vetm me t brendshme para studios s nj emisioni televiziv ku ishte e ftuar.
Lady Gaga nuk u mjaftua vetm me prshndetjen e fansave q po e prisnin, por u ngjit edhe n barriern ndarse pr ti takuar dhe pr t firmosur autografe.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi