Bleona: Mbeturinat serbe t largohen nga Kosova

Shko posht

Super Bleona: Mbeturinat serbe t largohen nga Kosova

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 03, 2011 12:07 pmBleona Qereti kohve t fundit sht duke dashur q n do mnyr ti dshmoj publikut se ajo sht krenare q sht shqiptare.
Pasi nuk kishe pranuar t thot faleminderit n gjuhn shqipe n nj intervist pr mediat amerikane, kngtarja nga Shqipria pati marr shum kritika dhe sharje nga publiku. Por, sipas saj e gjith kjo zhurm ishte br pa nevoj sepse e gjitha ka qen nj keqkuptim.

S fundi Bleona ka shkruar n profilin e saj n njrin prej rrjeteve sociale q mbeturinat serbe t largohen sa m shpejt nga Kosova.

T nderuar bashkkombs, jam e shokuar nga ngjarjet e fundit n veri t Kosovs. Ndjej dhembjen me familjen e Heroit Enver Zymberit, Heroit m t ri t popullit ton. Lavdi i qoft. Uroj q sa m shpejt mbeturinat serbe t largohen prfundimisht nga toka e bekuar e Kosovs, kishte shkruar Bleona.

Bleona koh m pare kishte deklaruar q sht duke u prgatitur pr nj kng t re pr t ciln sht duke bashkpunuar me njrin nga producentt e famshm botror, Timbaland.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi