Bleona shpreh ngushllime pr vdekjen e Enver Zymberaj

Shko posht

Super Bleona shpreh ngushllime pr vdekjen e Enver Zymberaj

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 03, 2011 4:56 pmKngtarja Bleona Qerreti, edhe pse jeton n Amerik, si duket sht duke i percjellur edhe ngjarjet e fundit t cilat po zhvillohen n territorin ton.

Ajo prmes Twitter ka shprehur ngushllime pr heroin m t ri, Enver Zymberaj, ku n njrin prej postimeve t saj ka thn q sht e shokuar lidhur me ngjarjet e fundit t veriut t Kosoves dhe se ndjen dhimbje pr familjen e heroit Enver Zymberaj.

M pas ajo i postoi edhe kto fjal: "Lavdi I qoft. Uroj q sa m shpejt mbeturinat serbe t largohen prfundimisht nga toka e bekuar e Kosoves"

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi