Adelina reagon: Do ti padis Greta dhe Emi Koin

Shko posht

Super Adelina reagon: Do ti padis Greta dhe Emi Koin

Mesazh nga Nora prej Thu Aug 04, 2011 11:55 amAdelina Berisha, e cila ishte n qendr t vmendjes n media pr disa foto ku ajo dukej pa t brendshme, ka reaguar menjher pr postimin e ktyre fotove duke thn q ka pasur veshur t brendshme.
Gjat nj prononcimi pr Telegrafi Adelina ka thn se pas gjith ktyre fotove fshihen dy motrat nga Shqipria, kngtaret Greta dhe Emi Koi. Sipas Adelins motrat Koi ushtrojn nj xhelozi ndaj kngtares dhe kto shkrime dhe foto kan dal pikrisht nga duart e tyre.

Qe nj koh t gjat motrat Koi dshirojn t kapen me mua. Ato jan duke publikuar shkrime dhe foto jo t kndshme pr mua n nj gazet q ato e menaxhojn n Shqipri. Kto foto jan postuar edhe n mediat kosovare. Nuk sht e vrtet q un kam dal pa t brendshme n koncert. Kam pasur veshur nj mini-fund, por kam pasur veshur t brendshme, ka thn Adelina.

Adelina ka pohuar se e gjith kjo rrmuj ka lindur sepse Greta dhe Emi jan shum ziliqare ndaj Adelins sepse ajo ka m shum fam dhe m shum fansat se ato dyja.

Un q e vogl merrem me muzik. Kam shum m shum fansa se ato, si n Kosov ashtu edhe n Shqipri. Un nuk kam dashur t reagoj deri tash sepse kam menduar q do t ndalen, por kjo e fundit nuk ishte aspak e lezetshme.

Un do ti padis n gjyq dhe jam shum e bindur q do ta fitoj sepse t gjitha far ato jan duke i thn pr mua si dhe fotot q jan postuar nuk jan t vrteta, dhe n fund un do t dal fituese, ka thn Adelina pr Telegrafi-n.

Kngtarja kosovare kto dit sht duke u prgatitur pr kngn e saj m t re q s shpejti pritet ta shoqroj edhe me videoklip.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi