EKSKLUZIVE Rozana Radi me gjoks jasht n spotin e ri

Shko posht

Super EKSKLUZIVE Rozana Radi me gjoks jasht n spotin e ri

Mesazh nga Nora prej Thu Aug 04, 2011 12:01 pmKngtarja e njohur nga Shqipria, Rozana Radi ka lancuar n internet spotin m t ri t kngs Kiss Me Rozy.
Ashtu edhe si pritej, klipi i ri i Rozit doli mjaft i nxeht dhe provokues.

E shumprfolura n mediat roz, Rozana Radi, ka hedhur n faqen m t vizituar t internetit YouTube klipin e saj t ri t kngs Kiss Me Rozy.

Ashtu edhe si flitej, klipi i ri i Rozit doli mjaft i nxeht dhe provokues.

N pishina, nn ujin e dushit q i rrjedh trupit dhe n ledhatime t nj mashkulli, Rozi ka br transparente vijat e saj t trupit deri n maksimum, apo deri n majn m t nxeht.
Rozana Radi, kt ver t nxeht, duket se do t mbetet femra m provokuese e estrads.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi