Flaka nė bashkėpunim me Mc Kreshėn dhe Emi Abdylin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Flaka nė bashkėpunim me Mc Kreshėn dhe Emi Abdylin

Mesazh nga Nora prej Thu Aug 04, 2011 12:04 pm

Flaka Krelani kėto ditė ėshtė e angazhuar pėr krijime tė reja muzikore dhe sė shpejti do tė vijė me njė bashkėpunim “trio” pėr kėtė sezon.
“Jam duke pėrgatitur kėngėn mė tė re, tė cilėn jam duke e punuar nė bashkėpunim me reperin Mc Kresha dhe me kėngėtaren Emi Abdyli. Ėshtė njė kėngė mjaft e mirė, e cila besoj do tė pritet mirė e pėlqehet nga publiku ynė. Jemi duke punuar me pėrkushtim tė madh, qė tė tre, nė mėnyrė qė gjithēka tė shkoj mbarė”, ka thėnė kėngėtarja pėr “Infopress”.

Flaka ka shtuar edhe se ėshtė tepėr e angazhuar me mbrėmjet muzikore ‘live’.

“Pėrveē angazhimit rreth kėsaj kėnge, ditėt aktuale jam duke kėnduar nėpėr mbrėmje tė ndryshme muzikore. Kam angazhime tė ndryshme muzikore. Kam angazhime tė shumta pothuajse nė tė gjitha qytezat e Kosovė”, ka thėnė ajo.

Kėngėtarja kosovare ka zbuluar se pavarėsisht angazhimeve, ajo ka gjetur kohė edhe pėr tė pushuat dhe ka zgjedhur Ulqinin, pasi ky vend pėr tė ėshtė si ‘shtėpi e dytė’.

“Pėr pushime verore isha nė Ulqin bashkė e shoqėrinė time. Zgjodha Ulqinin sepse jam rritur nė atė vend dhe jam shumė e lidhur me qytetarėt e Ulqinit”, ka pohuar Flaka.

Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 24
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008