Fjolla: E kam zmadhuar vetėm gjoksin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Fjolla: E kam zmadhuar vetėm gjoksin

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 05, 2011 4:30 pmFjolla Morina, gjatė njė interviste pėr mediat shqiptare ka thėnė se ka operuar vetėm gjoksin dhe asgjė tjetėr.
Kėngėtarja nga Kosova ka pohuar se puna e kirurgjisė plastike ishte bėrė sikur njė pėrrallė ku ajo ėshtė personazh kryesor, por thotė se pas ndryshimeve qė ka bėrė ajo shumė tė tjerė kanė “lakmuar” dhe kanė bėrė tė njėjtėn gjė.

“Ėshtė bėrė pėrrallė kjo puna e kirurgjisė plastike, thua qė vetėm unė nė botė e kam aplikuar dhe asnjė tjetėr, apo asnjė VIP tjetėr se ka bėrė. Por ama pas meje, pasi e kanė pėlqyer e kanė bėrė tė gjithė, por akoma nuk e di pėrse e kanė shndėrruar nė mit kėtė punėn time”.

“Janė marrė shumė me mua, por ama ka vetėm diēka tė vėrtetė. Unė vetėm gjoksin e kam bėrė operacion edhe asgjė tjetėr. Asnjė pjesė tjetėr e trupit tim nuk ėshtė prekur nga kirurgjia plastike, tė gjitha tė tjerat i kam tė miat. Unė kurrė nuk i gėnjej njerėzit, jam e sinqertė atė ēka e kam e them. Unė nuk e kam bėrė se e kam pasur kompleks, por thjesht pėr qejf. Pėr gjithēka tjetėr qė thuhet nuk ėshtė absolutisht e vėrtetė”, ka thėnė Fjolla.

Fjolla ka folur edhe pėr pushimet e saj tė verės, tė cilat ka vendosur t’i kalojė nė bregdetin e Shqipėrisė.

“Zakonisht pushimet mė pėlqejnė t’i kaloj nė Turqi, vendi, ku kam shkuar edhe shumė herė tė tjera. Por tė them tė drejtėn sivjet dua diēka ndryshe, dua tė kaloj disa ditė nė njė nga mrekullitė e Shqipėrisė. Saranda, Himara, Dhėrmiu, Jala apo zona tė tjera tė rivierės shqiptare do tė jenė edhe pikat, ku unė do tė kaloj pushimet me shoqėrinė time”, ka pohuar Fjolla Morina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi