Justin Bieber, tani edhe reper

Shko posht

Super Justin Bieber, tani edhe reper

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 05, 2011 4:31 pmJustin Bieber ka br rep n kngn e re t Chris Brown Ladies Love Me, q sht pjes e mixtape m t ri New Boy In Detention.
Krijuesi i hitit Never Say Never i cili m par ka punuar me Bron n kngn Next To You, pritet q t jet pjes e kngs Ladies Love Me, n nj koleksion kngsh ku marrin pjes edhe t tjer t kategoris s rnd si Wiz Khalifa dhe Swizz Beatz.

Uaaa, un sapo bra rep n kngn Ladies Love Me, shkroi JB n Twitter.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi