Rihanna n lidhje me ish t dashurin?

Shko posht

Super Rihanna n lidhje me ish t dashurin?

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 05, 2011 4:31 pmRihanna besohet se sht bashkuar prsri me ish t dashurin Negus Sealy, i cili rall her e ka ln t vetmuar q pas kthimit t kngtares n vendlindje, Barbados.
Bukuroshja xhamaikane e cila s fundmi ishte lidhur me Drake, besohet se sht par duke vallzuar nxeht me ish t dashurin nga viti 2006, para se t bhej e famshme si kngtare.

Negus rall sht par larg saj. Ai ishte dashuria e saj e par. Vajzat ktu t gjith e duan at, e quajn Zot t dashuris. Ata jan dashur n t kaluarn kur ajo jetoi n Barbados, por tani gjrat jan proceduar dhe duket se jan n lidhje, ka thn nj mik i kngtares nga Barbados.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi