Argjentina e lumtur me Valonin

Shko posht

Super Argjentina e lumtur me Valonin

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 05, 2011 4:32 pmArgjentina Ramosaj, e cila sht e fejuar me Valonin, ka pohuar pr mediat shqiptare se sht shum e lumtur me lidhjen e saj dhe ka treguar se ai nuk sht aspak xheloz.
Pr momentin bashkjetoj me t fejuarin tim Valonin n Prizren (dhe Prishtin). Kaloj mjaft mir dhe jam shum e lumtur. [Xheloz?] Jo aspak, ai vetm knaqet me sukseset e mia dhe ka shum besim tek un. Nga i gjith ky besim i ndrsjellt sht krijuar dhe lidhja jon, e cila sht shum e fort, ka thn Argjentina.

Prve ksaj kngtarja ka shtuar se reagimet pr kngn Perfekt kan qen pozitive dhe se n fund t vitit ajo do t lansoj edhe albumin e saj.

Reagimet kan qen shum pozitive dhe sht pritur shum mir si knga dhe videoklipi. Albumi besoj se do t lansohet n fund t vitit. Pr realizimin e tij po punoj me Enis Preshevn. Uroj dhe shpresoj q t plqehet nga publiku dhe te gjith dashamirsit e mi, ka shtuar bukuroshja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi