Adelina e "ndez" Ulqinin

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Adelina e "ndez" Ulqinin

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 05, 2011 4:40 pmAdelina Ismajli vazhdon t jet ndr kngtaret m t preferuara t skens shqipe, duke qen se koncertet e saja jan m t popullarizuara.

Pr ta dshmuar kt mjafton t prmendim q n nj koncert t mbajtur n Ulqin, jan shitur plot 3.800 bileta, q rrall dikush arrin kt shifr.

N klubin ku ka performuar diva kosovare nuk kan munguar skenat spektakolare dhe sigurisht, shfaqja e kngtares n formn m t mir t saj.

Prandaj nuk jan vetm ritmet e muziks q ndezin publikun, por sidomos edhe paraqitja e saj elektrizuese.

Prkundr se ka kaluar moshn 30-vjeare, Adelina gzon nj form trupore q do tia kishte zili do 18-vjeare, pr kt arsye do vit ajo shpallet ndr trupat m t bukur me bikini.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi