Msoni se far duan meshkujt

Shko posht

Super Msoni se far duan meshkujt

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 05, 2011 4:47 pmMes tjerash, femrave u plqen q t rregullohen ashtu q t duken sa m bukur para partnerit t tyre. Por, nse nuk e keni ditur, disa meshkuj m shum plqejn q tju shohin n nj form m t relaksuar (n variantin shtpiak), sesa me pantallona t ngushta dhe take t larta.
Secila femr sht e parezistueshme n formn e vet. T gjitha ato mundohen t duken sa m mir, ndrsa meshkujve u plqejn gjrat krejtsisht t thjeshta.

P.sh. atyre u plqen shum kur femra nuk ka makijazh, gjegjsisht kur fytyra e saj sht e mbuluar vetm me pudr, ndrsa qerpikt jan t zgjatur me maskar.

Besoni ose jo, meshkujve u plqen shum kur brekt dhe jelekt tuaj nuk jan pjes e kompletit. Tregojini se nuk jeni prgatitur pr nj nat pasionante dhe kjo do ta eksitoj edhe m shum.

T gjith atyre u plqejn femrat sharmante, t cilat kan sens pr humor, prandaj koh pas kohe tregoni ndonj barsolet. Tregoni se jeni argtuese dhe me vetbesim. Kur ai nuk sht i disponuar, mundohuni ta detyroni t qesh, thojani at q dshiron ta dgjoj dhe tregoni se jeni sensuale.

Po ashtu, mos harroni se meshkujve u plqejn linjat trupore pakz t plota. Mos u turproni nga trupi juaj. Ndrsa kur t shkoni n krevat vishni nj bluz t rehatshme, nuk do t thot se gjithmon duhet t vishni t brendshme seksi pr t. Dhe mos u shqetsoni nse i keni flokt e rregulluara.

Dhe mbani mend, meshkujve u plqen shum kur femra krijon kontakt me sy me ta, prandaj mos u turproni dhe mos e largoni shikimin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi