Gjrat pr t cilat femrat ndjehen seksi

Shko posht

Super Gjrat pr t cilat femrat ndjehen seksi

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 06, 2011 5:40 amKarmini i kuq, thonjt e rregulluar dhe dekolteja e shprehur, jan tri gjrat q nxisin fantazin e meshkujve, por kto jan vetm disa nga lista e gjat e gjrave pr t cilat femrat ndjehen seksi.
Jan zbuluar gjrat kryesore prmes s cilave femrat ndjehen seksi, ndrsa i pari n list sht nj pik nga parfumi i preferuar.

Hulumtimi ka treguar se femrat n t vrtet e din pr far kan nevoj q t ndjehen seksi, ndrsa problemi m i madh sht mungesa e kohs pr tu rregulluar.

Njzet gjrat pr t cilat femrat ndjehen seksi:

Vnia e parfumit t preferuar
Buzqeshja e madhe
Thonjt e rregulluar dhe t lyer
Ngjyrosja e flokve
Rregullimi i flokve n sallonin e bukuris
Dekolteja e shprehur
Dushi i gjat
Kmbt e shprehura me take
Jelekt push-up
Pedikyri
Theksimi i makijazhit n sy
Ushtrimet
Brja flokve dredha
Karmini i kuq n buz
Pjesa e siprme ngusht q v n shprehje gjinjt
Depilimi i gjith trupit
Teni i mir i lkurs
Veshja e fundeve t shkurt
Qerpikt artificial
Vendosja e stolive t muara

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi