Tortat n form kishe t arkitektes-pasticjere

Shko posht

Super Tortat n form kishe t arkitektes-pasticjere

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 06, 2011 5:46 am
E laureuar pr arkitektur n Universitetin politeknik, Elisabeta Cornea e ka ln pr pak koh profesionin e saj dhe studimet n Milano pr t ju dedikuar pasionit t saj, Emblsirave, ose m mir t themi arkitekturs me emblsira. Ajo ka br mblsira q mund t quhen vertt vepra arti n arkitektur, si psh kisha e Duomo-s n Milano, por edhe vepra t tjera. Kt teknik ajo po e praktikon me pasticierin Paolo Verga.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi