Fejohen Adrian Gaxha dhe Luana

Shko posht

Super Fejohen Adrian Gaxha dhe Luana

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 06, 2011 11:20 amIsh blerina e Fiks Fare Luana Vjollca jan fejuar n fshehtsi t plot me kngtarin shqiptar nga Shkupi Adrian Gaxha. Ata jan fejuar n qytetin e Sarands n nj ceremoni shum t thjesht ku t pranishm ishin vetm familjart. Lidhja mes ktyre t dyve daton qysh moti por gjithmon ka pasur batica dhe zbatica dhe ka qen e vshtir pr t′u kuptuar. Kjo pr arsye se t dyt kan mbajtur lidhje t dyfishta dashurie e persona q asnjher nuk i kan zbuluar.

Teksa n kraht e Gaxhs kan kaluar shum femra t bukura madje edhe ato t ekranit, prfshir dhe nj modele t njohur maqedonase, Sanja Nikolic, Luana nga ana tjetr ka prjetuar gjithashtu disa lidhje, por m e prfolura ka qen ajo me ish banorin e Big Brother Arjon Mucen. Pavarsisht lidhjeve q kan pasur, t dy kan udhtuar sa drejt Tirans apo Shkupit. Por kohve t fundit Luana ka udhtuar m shum se zakonisht drejt SHkupit, madje media maqedonase e kan kapur Adrian Gaxhn duke vizituar argjendarit.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi