Adelina Tahiri: Nuk kam pasur lidhje me Lorikun

Shko posht

Super Adelina Tahiri: Nuk kam pasur lidhje me Lorikun

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 06, 2011 11:22 amKngtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka mohuar srish gjithka pr Lorik Cann, duke thn se ajo asnjher nuk ka qen e lidhur me futbollistin shqiptar.

Lorikun e njoh, m vjen shum mir q sht nj shqiptar i suksesshm, por me t nuk kam asgj m tepr sesa nj miqsi familjare. Lorikun e kam takuar rastsisht n Prishtin, n lokalin e djalit t dajs, i cili njihet me t. Kam takuar Lorikun, baban e tij, krejt rastsisht dhe kaq. M pas, nuk e di nga doln thashethemet q kan 6 muaj q ziejn. Futbollistt i dshirojn vajzat e skens, por sa i kan ama Nj mashkull i bukur duhet t ket pran vetes nj femr t bukur, madje jo nj, por m tepr!, ka thn Adelina pr Gazetn Shqiptare.

Ajo po kalon pushimet e vers n bregdetin shqiptar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi