Dafina Zeqiri, pushime me Krenarin n Vlor

Shko posht

Super Dafina Zeqiri, pushime me Krenarin n Vlor

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 06, 2011 11:23 amDafina Zeqiri sht nj nga kngtaret m t plqyera n trevat shqipfolse me nj treg t gjer koncertesh. Kosovarja e suksesshme ka krijuar shum fansa jo vetm n Kosov, por edhe n Shqipri e Maqedoni brenda nj koh shum t shkurtr dhe si pasoj mirpritet ngado ku e ftojn.

S fundmi ka qen n Vlor, ku ve t tjerash ka kaluar edhe disa or relaksim nn diellin e nxeht t ktyre ditve. Ndonse detin e ka pasur fare afr, kngtarja ka zgjedhur pishinn e Saint Tropez pr tu lar... Kjo ndoshta edhe sepse nuk ka dashur t jet shum n vmendjen e njerzve. Kshtu si duket qart n fotot q paparaci yn ka shkrepur, kngtarja s bashku me t dashurin kan kaluar nj paradite super n qytetin bregdetar t Vlors.

Dafina Zeqiri ka vetm pak koh q e ka publikuar klipin e saj m t ri Dangerously in love, por ndrkaq premton q shum shpejt do t sjell nj tjetr kng...

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi