Rihanna nė plazh, fotot seksi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rihanna nė plazh, fotot seksi

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 06, 2011 1:09 pm

Kėngėtarja e njohur Rihanna ka treguar se ėshtė e aftė tė jap spektakėl jo vetėm nė skenė, por edhe nė jetė e pėrditshme. Nė ishujt Barbados tė Amerikės sė Jugut ku ndodhet pėr pushime, kėngėtarja ka treguar turpin e saj nė formė dhe dėshirė pėr tu argėtuar. Me njė kostum banje tepėr seksi, ajo ka tėrhequr vėmendjen e fotografėve dhe gjithė plazhit.

Bikini i pėrdoru nga kėngėtarja ėshtė cilėsuar si mjaft i guximshėm pėr njė plazh popullor.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi